Aktualności

 

Wspólna wieczerza online

W najbliższą niedzielę (05.04.2020) podczas naszego nabożeństwa online będziemy mieć wspólną wieczerzę. Przygotujmy sobie chleb i wino/sok, tak byśmy w tym samym czasie, choć w różnych miejscach mogli trwać w jedności.

Jeśli chcesz otrzymywać cotygodniowe linki do transmisji nabożeństwa online prosimy o kontakt na FB lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
about
 
 
 

Nabożeństwa online

W związku z nowymi zasadami bezpieczeństwa wprowadzonymi przez rząd ODWOŁUJEMY stacjonarne spotkania w niedziele. Zapraszamy na wspólne niedzielne nabożeństwa, ale tym razem w naszych domach z naszymi bliskimi łącząc się przez transmisję ONLINE. Spotkamy się wirtualnie w każdą niedzielę DO ODWOŁANIA! Wierzymy, że będzie to inspirujący czas. Bądźmy razem w uwielbieniu, modlitwie i Bożym Słowie.

Jeśli chcesz otrzymywać cotygodniowe linki do transmisji online prosimy o kontakt na FB lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
about
 
 
 

Spotkania modlitewne

Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy Kościoła! W tym czasie, kiedy jesteśmy w swoich domach nie przestawajmy uwielbiać Boga, słuchać Jego Słowa, modlić się o siebie nawzajem i o nasz kraj.

Kiedy: każdy wtorek i sobota o godz. 18:30

Gdzie: zdalnie w naszych domach

 
about
 
 
 

Studium Biblijne

Rozpoczynamy spotkania Studium Biblijnego! Temat pierwszego spotkania to: "Przymierza w Biblii". Dlaczego Bóg jest Bogiem przymierzy i jak możemy go lepiej poznać w przymierzu? Jeśli lubisz studiować Słowo, dzielić się swoimi przemyśleniami, lubisz dociekać, jaka jest prawda, zachęcamy do uczestnictwa w tej grupie.

Kiedy: 29 lutego 2020 r. (sob), godz. 11:00

Zgłoszenia: formularz kontaktowy

 
about
 
 
 
Jeśli chcesz dostawać ogłoszenia z KBWCH "Dom Boży" to wypełnij formularz i wybierz interesujące Cię grupy ogłoszeń.
 

Galeria zdjęć