Wieczór uwielbienia

W pierwszy piątek grudnia (03.12) zapraszamy na Białostocką 22 na Wieczór Uwielbienia. Tym razem będzie to inicjatywa łącząca kilka warszawskich wspólnot. Jeśli chcesz dobrze rozpocząć weekend, to na pewno wspólne uwielbienie jest świetnym pomysłem:) Do zobaczenia!

Kiedy: 03.12.2021 (pt). godz. 18:00

Gdzie: Warszawa, ul. Białostocka 22

 

 

 
about
 
 
 
 

Kurs fundamenty wiary

W najbliższy czwartek (04.11) zaczynamy cykl spotkań w ramach "Fundamentów wiary". Na sześciu cotygodniowych spotkaniach będziemy poruszać najistotniejsze kwestie dotyczące tego, w co wierzymy jako chrześcijanie. Jeśli niedawno się nawróciłeś lub już jakiś czas temu, ale masz potrzebę odświeżenia wiedzy biblijnej, to te spotkania są dla Ciebie:) Jeśli chcesz dopytać o szczegóły organizacyjne czy tematy spotkań napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kiedy: sześć czwartków poczynając od 04.11.2021

Gdzie: Warszawa, ul. Białostocka 22, sala nr 10

Zapisy i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
about
 
 
 
 

Konferencja Misyjna Impact

Dużymi krokami zbliża się rozpoczęcie tegorocznej szkoły misyjnej IMPACT Global Outreach School w Wyższej Szkole Teologiczno - Społecznej. W tym roku odbędzie się ono w wielkim stylu! Głównym mówcą będzie wieloletni misjonarz oraz pastor z Kanady Peter Paluch. Usłużą także przedstawiciele z YWAM (Młodzież z Misją) oraz OM - misja Operation Mobilization. Będzie kilka raportów z pola misyjnego (m.in z krajów prześladowanych oraz Brazylii). O proroczej ewangelizacji nauczać będzie pastor Kościoła Bożego w Chrystusie Rafał Zabłocki. Andrzej Migda zmierzy się z tematem ewangelizacji poprzez kulturę. Dowiemy się więcej o tym jak głosić ewangelię do Polaków, czym misja jest w istocie i jak się do niej przygotować. Nauczymy się modlitwy o narody. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na FB

Kiedy: 27-28.11.2021

Gdzie: ul. Wyborna 20, Warszawa

Zapisy: wypełnij formularz

 

 

 
about
 
 
 

Spotkania modlitewne

Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy Kościoła! Nasze modlitwy odbywają się co niedzielę przed nabożeństwem o godzinie 10:00 oraz w każdy wtorek o godzinie 18:30 w sali nr 10.

Kiedy: wtorek o godz. 18:00, niedziela o godz. 10:00

Gdzie: ul. Białostocka 22, sala nr 10

 
about
 
 
 
Jeśli chcesz dostawać ogłoszenia z KBWCH "Dom Boży" to wypełnij formularz i wybierz interesujące Cię grupy ogłoszeń.
 

Galeria zdjęć