Aktualności

 

Nabożeństwa online i stacjonarnie z ograniczeniami

Zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa w nabożeństwie może wziąć udział ograniczona liczba osób. Jeśli chcesz wziąć udział w nabożeństwie, wypełnij formularz i czekaj na potwierdzenie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Po otrzymaniu potwierdzenia zapraszamy Cię na nabożeństwo KBwCh "Dom Boży" o godzinie 11:00 przy ulicy Białostockiej 22 w Warszawie. Jeżeli planujesz przyjść z dziećmi lub osobą towarzyszącą, również potwierdź ich obecność w tym samym formularzu. Jeśli zdecydujesz się zostać w domu, dołącz do spotkania online na Facebooku lub YouTube.

Bądź z nami!

 
about
 
 
 

Spotkania modlitewne

Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy Kościoła! Nasze modlitwy odbywają się co niedzielę przed nabożeństwem o godzinie 10:00.

Kiedy: każda niedziela o godz. 10:00

Gdzie: ul. Białostocka 22

 
about
 
 
 

Studium Biblijne

Rozpoczynamy spotkania Studium Biblijnego! Temat pierwszego spotkania to: "Przymierza w Biblii". Dlaczego Bóg jest Bogiem przymierzy i jak możemy go lepiej poznać w przymierzu? Jeśli lubisz studiować Słowo, dzielić się swoimi przemyśleniami, lubisz dociekać, jaka jest prawda, zachęcamy do uczestnictwa w tej grupie.

Kiedy: 29 lutego 2020 r. (sob), godz. 11:00

Zgłoszenia: formularz kontaktowy

 
about
 
 
 
Jeśli chcesz dostawać ogłoszenia z KBWCH "Dom Boży" to wypełnij formularz i wybierz interesujące Cię grupy ogłoszeń.
 

Galeria zdjęć