Pogotowie duchowe

Dokoła nas obserwujemy pogłębiający się kryzys dotyczący braku bliskich relacji, realnej wspólnoty i nie godzimy się na to. Z tego powodu powstała służba duszpasterska. Służymy Ci naszym wsparciem duchowym i fizycznym. Jesteśmy gotowi wspólnie modlić się, towarzyszyć Ci w poznawaniu Boga, pomóc w odnalezieniu swojego miejsca w kościele. Chcemy, by każdy w naszej wspólnocie czuł się jej częścią. Jeśli potrzebujesz porozmawiać i pomodlić się z duszpasterzem, podejdź do osoby prowadzącej nabożeństwo, pastora lub skontaktuj się mailowo z Tatianą.

Koordynator służby: Tatiana Białek, t.a.bialek@gmail.com

Modlitwa

„Nieustannie się módlcie. Za wszystko dziękujcie. Taka jest bowiem wola Boga w Chrystusie Jezusie względem was” 1 Tes 5,17-18. Modlimy się o kościół, liderów, służby, Polskę i okolice, bieżące potrzeby różnych osób i o siebie nawzajem. Dając swój czas i zaangażowanie, tak wiele w zamian otrzymujemy. Przebywanie w Bożej obecności zmienia też nas samych i buduje silną wspólnotę.

Kiedy? Spotykamy się w siedzibie kościoła w środy o godz. 18:00. Jeśli chcesz do nas dołączyć lub masz prośbę modlitewną, zapraszamy! Przyjdź na spotkanie:)

Koordynator służby: Agnieszka, awilkocka@gmail.com

Potrzebujesz uzdrowienia?

Służba modlitwy o uzdrowienie jest skierowana na potrzeby ludzi związane zarówno ze sferą fizycznego, emocjonalnego jak i duchowego uzdrowienia. Grupa jest otwarta dla każdej osoby, która ma pragnienie uczyć się modlić o innych zgodnie z poleceniem Pana Jezusa, gdyż jesteśmy przekonani, że każdy z nas jest powołany do takiej modlitwy. Naszym celem jest także uczyć wierzących chodzić w miłości i zaufaniu do Boga, w wierze w Jego Słowo i miłości do siebie nawzajem oraz rozwijania się w darach duchowych.

Kiedy? Modlimy się o uzdrowienie, wtedy kiedy jest taka potrzeba. Jeśli potrzebujesz modlitwy, to zgłoś się do Doroty.

Koordynator służby: Dorota, 694 433 685

Dzieci nie nudzą się

Dzisiejsze dzieci to przyszli członkowie lub liderzy kościoła, którzy dalej poniosą międzypokoleniową sztafetę ewangelii. Chcemy realizować misję przygotowywania ich do drogi, która mają iść w przyszłości. Pracujemy nad wyposażeniem dzieci do pełnienia Bożej woli, pomagając im w odkrywaniu natury Boga. Naszym celem jest poznawanie i podążanie za Bożą Prawdą. Zajęcia szkółki odbywają się w każdą niedzielę w trakcie trwania nabożeństw. Pomoc (także okazjonalna) mile widziana.

Koordynator służby: Dominika, 606 729 973

Kochasz uwielbienie?

„Śpiewajcie Bogu, grajcie Jego imieniu, wyrównajcie drogę temu, który cwałuje na obłokach” Ps. 68,4. Uwielbiamy Boga całym życiem, ale śpiew i muzyka mają tu szczególne znaczenie. Służymy naszymi darami na nabożeństwach oraz organizując co miesiąc wieczory uwielbienia i modlitwy. Jeśli masz talent muzyczny i gorące serce dla Boga, zgłoś się do nas!

Koordynator służby: Adam Willer, worshiplife85@gmail.com, 514 864 360

Coś dla ciała, coś dla duszy

Kościół to wspólnota, wspólnota to relacje. Aby stworzyć wspólnotę, potrzebny jest czas i miejsce, które to umożliwia. Nasz kościół tworzą ludzie z całej Warszawy, którzy bardzo lubią spotkać się i pogawędzić w niedzielę po nabożeństwie przy kawie, herbacie i ciachu. Nasza kawiarnia to także miejsce, gdzie otwieramy się na nowe osoby, również te, które szukają pola do służenia innym. Chcemy powiedzieć także Tobie, że jesteś wśród nas mile widziany! Zapraszamy, zostań i skosztuj jak dobry jest Pan i... nasza kawa!

A może Ty chcesz upiec ciacho? Zgłoś się do Edytki:)

Koordynator służby: Edyta, 501 086 189

W dobrym towarzystwie

Wspólnie organizujemy wypady za miasto, na kajaki, spacery, odwiedzamy muzea, galerie. Nie chcemy, aby ktokolwiek czuł się samotny. „W dobrym towarzystwie” to także platforma wymiany informacji i ułatwiania budowania relacji w kontekście wolnego czasu i aktywnego wypoczynku wśród ewangelicznie wierzących chrześcijan (ale chętnie opowiemy ci o Jezusie, jeśli jeszcze go nie poznałeś!). Została przygotowana z myślą o tych wszystkich, którym z różnych względów brakuje „dobrego towarzystwa”. Grupa działa w oparciu o biblijne zasady. Jeśli chcesz zorganizować ognisko, skompletować drużynę do siatkówki, zebrać ekipę na spędzenie piątkowego popołudnia, poznać chrześcijan z okolicy to jest to właściwe miejsce! Jezus także miał urlop i odpoczywał. Nie wierzysz? Sprawdź Ew. Jana 2,12. Radośnie i do przodu! Aktywnie! Pomysłowo! Chrześcijaństwo jest inspirujące!

Jeśli chcesz dołączyć do grupy, zgłoś się do Tatiany: t.a.bialek@gmail.com